Kosmetické služby

Na naší pleti se odráží mnoho vlivů jako je nedostatek spánku, únava, stres, slunce, mráz, ale i špatné stravovací návyky, alkohol a tabák. To, co okolní prostředí naší pokožce bere, bychom jí měli vracet pravidelnou péčí. Na kosmetické ošetření se doporučuje chodit pravidelně asi jednou měsíčně, aby vaše pleť byla stále zdravá a svěží.

Rádi vám nabídneme klasické kosmetické služby i kosmetiku za použití kosmetického laseru MERLLIN®. Naše služby poskytujeme za použití značkové kosmetiky a za dostupné ceny. Nabízíme tyto služby:

  • Kompletní ošetření pleti, čištění a masáž
  • Aplikování masky dle typu pleti
  • Masáže obličeje krku a šíje
  • Laserová kosmetika
  • Trvalá na řasy a barvení řas
  • Depilace
  • Barvení řas a další kosmetické služby

Laserová kosmetika

Při laserovém ošetření pracujeme s moderním a vysoce kvalitním biostimulačním laserem MERLLIN®. Laserovou terapií se řeší problémy jako jsou hojení zánětlivých a jiných poruch např. ekzém, akné, opary, alopecie, vrásky. Laserová kosmetika také přispívá ke zlepšení kondice pokožky, pružnosti, elasticitě, vypnutí a vyhlazení vrásek. Péče laseru napomáhá zlepšit stav jizev a strií. Ozářením pomocných speciálních laserových gelů je dosaženo velmi rychlé a spontánní reakce, která je pro mnohé až překvapivá.

Na co je laserová kosmetika účinná?

Akné: Jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.

Alopecie: Podpůrná léčba, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.

Ekzém: Laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněních povrchových projevů této choroby.

Opar: Jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům. 

Vrásky: Laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů.

Depilace: Aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. U klientky nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.

Hojení nehtových lůžek: Laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.

Permanentní make up: Permanentní make up – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

Jizvičky po akné: Péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.
Jizvy Laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.

Strie: Regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.


Účinek světelné energie na organismus

Jak působí laser na pokožku? Laser je světlo se specifickými vlastnostmi. Světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna jako rostliny zpracovávat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat světlo laseru.

Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buněk. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran. Laserová energie je v tkáni absorbována, v jednotlivých buňkách se přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení. Laserové ošetření účelně doplňuje laserová kosmetika. (zdroj: laser-merllin.cz)

Čištění pleti ultrazvukem

Hydratace povrchu kůže i vnitřního prostředí: Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje jí do kůže (sonoforéza). Díky osmotickému jevu, který se aktivuje střídavým stlačováním a rozpínáním mezibuněčné tekutiny, se dosahuje i výrazné hydratace.

Vyrovnání metabolismu: Mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.

Čistící funkce: Vyrovnává ochranné funkce lipoidní vrstvy na kůži.

Vybělující účinek: V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.

Tonizační mikromasáž: Slouží k reaktivaci a stimulaci kožních struktur a buněčné aktivity.

Na závěr je pleť nasvícena laserovými paprsky, které urychlují vstřebávání kyseliny hyaluronové. Po ošetření ultrazvukem je pleť čistá, lesklá a hladká 

Ceník

Hluboké čištění pleti

Mechanické čištění /odstraňování komedomů

110 - 220 Kč

Ruční masáž obličeje, krku a dekoltu

S použitím masážního krému nebo oleje

220 Kč

Aplikace 1 masky

Na obličej, dekolt a krk

170 Kč

Epilace a barvení obočí

Tvarování obočí

170 Kč

Barvení řas

170 Kč

Líčení, líčení obočí, očí, tváří a rtů

Krém, make-up, pudr

330 - 440 Kč

Laserové ošetření

Při použití speciální laserové kosmetiky

Použití rehabilitačního lehátka na 40 min. +220 Kč

330 - 440 Kč

Rehabilitační lehátko - 40 minut

220 Kč

Čištění pleti ultrazvukem

330 Kč

Depilace obličeje

170 - 280 Kč

Depilace rukou

Celé ruce + podpaží

220 - 280 Kč

Depilace předloktí

120 Kč

Depilace nohou

Celé nohy

550 Kč

Depilace části nohou

Od kotníku ke kolenu nebo od kolena k tříslu

330 Kč

Depilace sedavé části třísel

220 Kč

Trvalá preparace na řasy

440 Kč