Kadeřnictví Luka

K.N.Nails studio - Modeláž nehtů

Gelová modeláž

Gelovou modeláž lze provádět buďto přímo na vlastní nehty, v takovém případě se gel po předchozí dezinfekci nehtového lůžka a úpravě vlastních nehtů v několika vrstvách nanese přímo na připravené nehty a nechá se zatvrdnout pod UV lampou. Základem je manikúra a úprava stávajících nehtů.

gelové nehty gelové nehty

V případě zájmu o delší, tvarované nehty se používají takzvané "tipy" na prodlužování nehtů. Tyto tipy se po nalepení na přírodní nehtové lůžko upraví do požadovaného tvaru - hranaté, oválné, špičaté - a následně se nehet spolu s takto upraveným tipem překryje několika vrstvami gelu pro vytvoření dokonalého povrchu a tvaru. Nehty jsou tak připraveny pro další zdobení a dekorace, možné je ovšem také zvolit pouze bezbarvý lak anebo jednoduchý jednobarevný lak.

Gelová modeláž + "Francie"

Mezi nejžádanější nehty jednoznačně patří francouzská manikúra. Termín "Francie" se používá pro jednoduchý, ale velice dekorativní jednobarevný bílý nebo barevný proužek na konci nehtů. Tato technika je hojně využívána a oblíbena, protože je kompromisem mezi neozdobenými nehty a nehty s filigránskými vzory a pestrobarevnými ozdobami. Francie je ideální pro každodenní příležitost, je decentní a přitom elegantní.

gelové nehty - francie

Postup aplikace

Jako první se na tipy nanáší modelovací gel. Poté následuje gel tvarovací. Samotné stvrzení gelu je prováděno pod UV lampou. Při následném pilování je možné zvolit výsledný tvar nehtu - zahnutý, rovný. Na úplný závěr se nehty barví. Kromě celé škály barev je možné využít francouzské manikúry, zdobení nehtů. Francii lze provádět lakem anebo gelem, přičemž ale ochranná vrstva gelu zaručuje delší životnost nehtů. Kamínky se vkládají do poslední vrstvy laku tak, aby povrch nehtu byl rovný. I tato vrstva se stvrzuje pod UV lampou.

Doplnění nehtů

Vzhledem k přirozenému růstu nehtů je po určité době potřeba obnovit materiál na odrostlém místě a upravit nehet opět do požadované podoby. Doplnění nehtů se doporučuje po 3 - 4 týdnech, v závislosti na rychlosti odrůstání nehtů.

Postup aplikace

Nejprve se pilníčkem anebo speciální bruskou na nehty odstraní stará vrstva gelu a následně se nehet překryje několika vrstvami nového gelu, které se nechají zatvrdnout pod UV lampou. Takto doplněné nehty jsou připravené pro další zdobení a úpravy.


Otevírací doba


Pondělí – Pátek         7,00 – 19,00 hod
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Kontakt


Adresa:
               Mukařovského 1986,
Praha 5
Obchodní centrum Luka,
v areálu stanice metra B - LUKA
 
Telefon/ Recepce:
  +420 235 519 493

Mapa


mapa