Kadeřnictví Luka

Dopřejte svému tělu relaxaci na masáži

Masáž je považována za nejstarší a nejjednodušší způsob léčby mnoha obtíží. Aktivně se podílí na regeneraci pohybového aparátu a výrazný vliv má na psychiku člověka. Zbaví Vás nahromaděného napětí a následků vyvolaných neustálým stresem. Masážní lehátko CERAGEM je kvalitní masážní přístroj pro váš zdravý životní styl. Toto speciální masážní lehátko již vyzkoušeli a pravidelně ho využívají tisíce spokojených zákazníků po celém světě.

Masážní lehátko CERAGEM a jeho účinky?

Prostřednictvím posuvných válečků, umístěných v přístroji, dochází k celkovému protažení a srovnání páteře spolu s uvolněním nepříjemných blokád v celém těle. Napravuje se a srovnává držení celého těla, což má pozitivní vliv na správné fungování vnitřních orgánů.

Masážní lehátka CERAGEM masážní lehátka CERAGEM

Pomocí tepla a tlaku, který dokáží posuvné válečky vyvinout, se zlepší stimulace krevního a lymfatického systému v organismu a to má za následek lepší detoxikaci a regeneraci tkání.

Tato skutečnost s sebou přináší posílení celého imunitního systému a zlepšení obranyschopnosti organismu. Epoxid-karbonová deska zajišťuje optimální teplotu k dokonalému prohřátí celého těla. Infračervené záření napomáhá k výborné svalové relaxaci a vitalizaci. Při pravidelném používání masážního přístroje se budete cítit zdravější a odpočatější.

Vyberte si za naší nabídky masáží

  • Základní (prohřátí, protažení zad)
  • Relaxace (napomáhá se uvolnit, zklidňující)
  • Stabilizace,trávení (stimuluje meridiánové body sleziny, žaludku, jater, napomáhá vytvořit vnitřní rovnováhu těla, zlepšuje funkci trávicí soustavy)
  • Krevní oběh (zlepšuje krevní oběh)
  • Imunita (stimuluje orgány které mají vliv na imunitní systém, napomáhá předcházet nemocem, zvyšuje obranyschopnost organismu)
  • Energie (stimuluje meridiánové akupresurní body sleziny, plic, ledvin a močového měchýře, stabilizuje metabolismus tělesných tekutin, zlepšuje sexuální schopnosti
  • Koncetrace (stimuluje akupresurní body hlavy, oka, plic, jater, pomáhá vytvořit rovnováhu těla a zlepšuje prokrvení mozku
  • Hluboký spánek (stimuluje meridiální akupresurní body jater, srdce, ledvin, resp. parasympatické nervy, napomáhá rychlému usnutí a zajišťuje hluboký spánek)
  • Tělesná rovnováha (stimuluje meridiánové akupresurní body a sympatické nervy, zabraňuje nerovnoměrnému ukládání tuku v těle, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje využití tělesné energie, čímž napomáhá hubnutí

Chcete se cítit lépe?
Uvolněte své tělo a uklidněte mysl!

Otevírací doba


Pondělí – Pátek         7,00 – 19,00 hod
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Kontakt


Adresa:
               Mukařovského 1986,
Praha 5
Obchodní centrum Luka,
v areálu stanice metra B - LUKA
 
Telefon/ Recepce:
  +420 235 519 493

Mapa


mapa