Kadeřnictví Luka

Kosmetické ošetření laserem

Nabízíme standardní i laserové ošetření pleti. Při laserovém ošetření, kosmetička pracuje s moderním, vysoce kvalitním biostimulačním laserem MERLLIN®. Laserovou terapií se řeší problémy jako jsou hojení zánětlivých a jiných poruch - ekzém, akné, opary, alopecie, vrásky. Laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, pružnosti, elasticitě, vypnutí a vyhlazení vrásek. Péče laseru napomáhá zlepšit stav jizev a strií. Ozářením pomocných specielních laserových gelů je dosaženo velmi rychlé a spontánní reakce, která je pro mnohé až překvapivá.

Kosmetický laser

Účinky laseru - laserová kosmetika

Akné Jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.
Alopecie Podpůrná léčba, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.
Ekzém Laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněních povrchových projevů této choroby.
Opar Jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.
Vrásky Laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů.
Depilace Aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. U klientky nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.
Hojení nehtových lůžek Laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.
Permanentní make up Permanentní make up – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.
Jizvičky po akné Péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.
Jizvy Laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.
Strie Regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.

Kosmetický laser

Účinek světelné energie na organismus

Jak působí laser na pokožku? Laser je světlo se specifickými vlastnostmi. Světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna jako rostliny zpracovávat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat světlo laseru.

Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buněk. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran. Laserová energie je v tkáni absorbována, v jednotlivých buňkách se přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení. Laserové ošetření účelně doplňuje laserová kosmetika.

[zdroj: http://www.laser-merllin.cz]


Otevírací doba


Pondělí – Pátek         7,00 – 19,00 hod
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Kontakt


Adresa:
               Mukařovského 1986,
Praha 5
Obchodní centrum Luka,
v areálu stanice metra B - LUKA
 
Telefon/ Recepce:
  +420 235 519 493

Mapa


mapa